Author: a***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 這個紅很好看整體上非常喜歡
顏色: 紅色 | 3 photo(s)
Price: HK$89.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 235 g |
| 長度 | 75 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb25082200004102969 |
Overall Rating: 4.79/5
Author: a***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 這個紅很好看整體上非常喜歡
顏色: 紅色 | 3 photo(s)
Author: e***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 應該是我不適合,這麼戴都怪,都不協調,也許頭型不適合。
顏色: 彩色
Author: l***u
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Goooooooooodgooood
顏色: 紅色
Author: n***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: it’s not too heavy
顏色: 金色